• 25 czerwca 2022

Przegląd skoroszytów

Skoroszyt do segregatora

Skoroszyty plastikowe cieszą się szczególnie dużą popularnością wśród kupujących, nie dziwi więc to, że i na rynku mamy do czynienia z wieloma ich rodzajami.

Bantex A4 Maxi

Wśród tych, którymi w szczególny sposób warto się zainteresować, jedno z pierwszych miejsc zajmuje plastikowy Bantex A4 Maxi. Rozwiązanie to wykonano z wykorzystaniem sztywnego polipropylenu. Podczas gdy przednia okładka jest przezroczysta, tylna jest kolorowa. Z papieru wykonano pasek opisowy. Można go wysuwać i wymieniać, co sprawia, że skoroszyt może być z powodzeniem wykorzystywany do magazynowania różnego rodzaju dokumentów. Warto podkreślić i to, że jednym z jego ważnych elementów są wycięcia. Te ułatwiają tak wsuwanie, jak i wysuwanie paska. Rogi skoroszytu zostały zaokrąglone, można więc z powodzeniem umieścić go nawet tam, gdzie dostęp do niego okaże się utrudniony bez obaw o to, że dojdzie do obrażeń podczas jego wyjmowania. Także rozmiar maxi nie został wprowadzony przez przypadek. Do skoroszytu można wpinać nawet dokumenty w koszulkach a i tak można mieć pewność, że nie wykroczą one poza sam skoroszyt.

Skoroszyt plastikowy zawieszany do segregatora A4 miękki

Innym ciekawym rozwiązaniem, które powinno nas zainteresować jest skoroszyt plastikowy zawieszany do segregatora A4 miękki wykonany z folii PP. Także tu pierwsza okładka jest przezroczysta, druga zaś kolorowa, skoroszyt ma przy tym papierowy pasek do opisów, który można swobodnie wysuwać i wymieniać. Cennym rozwiązaniem jest też wprowadzenie zaokrąglonych rogów i europerforacji sprawiającej, że skoroszyt może być bez trudu wpięty do segregatora. Również pojemność tego rozwiązania może nam zaimponować, wynosi bowiem aż 200 kartek.

Funkcjonalne skoroszyty

Skoroszyt plastikowy Bantex A4 miękki

Skoroszyt plastikowy Bantex A4 miękki zalicza się do propozycji z przednią przezroczystą i tylną kolorową okładką. I tu możemy liczyć na umieszczony na grzbiecie wymienny pasek z papieru, dzięki któremu pojawia się możliwość opisania skoroszytu. Warto podkreślić nie tylko obecność zaokrąglonych rogów, ale i wykonanych z metalu, solidnych wąsów.

Skoroszyt plastikowy Leitz A4 sztywny

Skoroszyt plastikowy Leitz A4 sztywny jest z kolei rozwiązaniem, które można cenić nie tylko z powodu jego funkcjonalności, ale i elegancji. Tu na szczególną uwagę zasługuje przezroczysta przednia okładka i biały wyciągany pasek, nie bez znaczenia jest jednak i to, że obie okładki są całkowicie odchylane, co stanowi spore ułatwienie dla osoby pracującej z takim rozwiązaniem.

Skoroszyt plastikowy sztywny A4 zawieszany do segregatora BiurFol

Skoroszyt plastikowy sztywny A4 zawieszany do segregatora BiurFol budzi respekt z uwagi na starannej wykonanie. I tu zastosowano przezroczystą przednią i kolorową tylną okładkę, w środku zaś pojawia się nie tylko klasyczny wąs, ale również blaszka. Papierowy pasek przeznaczony do opisu jest wymienny, zastosowanie dwóch wycięć sprawia przy tym, że jego wyciągnięcie nie jest zadaniem specjalnie skomplikowanym. Rogi obu okładek zostały zaokrąglone, co nie tylko podnosi walory estetyczne skoroszytu, ale również przyczynia się do tego, że łatwiejsze jest samo korzystanie z niego. Skoroszyt prezentuje się znakomicie, nie jest ciężki i pełni również funkcję ozdobną, co nie jest zjawiskiem częstym.

Więcej...

Share :

Może Cię zainteresować

Skoroszyty - popularne modele

Skoroszyt zaciskowy o pojemności do 30 kartek Swingclip Wykonany jest z elastycznego polipropylenu, na bocznej...

Skoroszyty z tektury

Skoroszyty tekturowe są jednym z rodzajów skoroszytów biurowych. Zaletą będzie to, że przy małej masie mają...