• 25 czerwca 2022

Skoroszyty z tektury

Skoroszyt kartonowy

Skoroszyty tekturowe są jednym z rodzajów skoroszytów biurowych. Zaletą będzie to, że przy małej masie mają wszystkie właściwości znane dla skoroszytów biurowych. Większość ze skoroszytów tekturowych sprzedawanych jest w formacie A4, wykonane są z litej białej tektury. Dodatkowo niektóre są wzmocnione przez blaszaną płytkę, by chronić dokumenty, które będą w środki przed zgnieceniem.

Tego rodzaju akcesoria są łatwe w magazynowaniu, a więc nie będą zajmować wiele miejsca w archiwum.

Fastykuła kolorowa VauPe

Fastykuła kolorowa VauPe służy do zabezpieczania archiwizowanych dokumentów. Dwie tekturowe okładki połączone tasiemkami, chronią przechowywane dokumenty przed zaginaniem czy brudzeniem. Fastykuła w ofercie dostępna jest w różnego rodzaju kolorach.

Teczka skoroszytowa Zero Max szara

Teczka w formacie A4 została wyprodukowana z produktów, które pochodzą z recyklingu. Wyposażona jest w plastikowy mechanizm wąsy, i dzięki regulacji szerokości grzbietu można tam zmieścić nawet 800 kartek. Jest to więc większa pojemność niż standardowy segregator. Dzięki temu mamy możliwość zaoszczędzić miejsce na półce w zakresie przechowywania dokumentów. Perforacja umieszczona na okładce sprawia, że będziemy mieli sztywność nawet przy całkowitym napełnieniu. W teczce można również przechowywać dokumenty umieszczone w koszulkach. W ofercie teczka, która dostępna jest w trzech kolorach.

Skoroszyt karton oczkowy pełny 250g

Skoroszyt oczkowy wykonany jest z litej białej tektury. Wewnątrz skoroszytu umieszczony będzie metalowy wąs. Skoroszyt wyposażony jest w metalowe oczka, które umożliwiają wpinanie dokumentów. Skoroszyt idealnie sprawdza się i w użytku domowym i biurowym. W ofercie jest także taki wykonany z okładką z połowy formatu.

Teczka skoroszytowa

Skoroszyt karton zawieszkowy 1/2 A4 250g

Skoroszyt zawieszkowy ½ wykonany z litej białej tektury. W środku znajduje się metalowy wąs wyposażony w zawieszkę, która pozwala wpinać skoroszyt do segregatora. Skoroszyt idealnie nadaje się do użytku domowego, ale także biurowego. W ofercie dostępny będzie z całą okładką wierzchnią.

Skoroszyt kartonowy Leitz WOW

Skoroszyt kartonowy Leitz WOW został wykonany w zakresie modnych kolorów, dodatkowo powierzchnia jest również laminowana, dzięki temu kolory nie blakną a całość ma bardzo ciekawy połyskujący wygląd. Wewnątrz skoroszytu umieszczony zostaje mechanizm, który pozwala na wpinanie przedziurkowanych dokumentów. Skoroszyt dostępny jest w pięciu modnych kolorach.

Skoroszyt karton zwykły

Skoroszyt zwykły wykonany został z litej białej tektury. Wewnątrz skoroszytu umieszczony zostaje metalowy wąs na dodatkowym tekturowym pasku, który będzie odpowiadał za zwiększenie jego wytrzymałości. Skoroszyt idealnie nadaje się do użytku domowego, a także do użytku biurowego, dlatego w praktyce bardzo dobrze się sprawdzi i będzie można go wykorzystywać do gromadzenia dokumentów. Skoroszyt sprawdza się rzeczywiście świetnie i warto się na niego zdecydować, w praktyce będzie to wygodna opcja w wielu sytuacjach więc porządkowanie dokumentów będzie łatwiejsze.

Share :

Może Cię zainteresować

Skoroszyty - popularne modele

Skoroszyt zaciskowy o pojemności do 30 kartek Swingclip Wykonany jest z elastycznego polipropylenu, na bocznej...

Przegląd skoroszytów

Skoroszyty plastikowe cieszą się szczególnie dużą popularnością wśród kupujących, nie dziwi więc to, że...