• 25 czerwca 2022

Skoroszyty biurowe na dokumenty

Skoroszyty biurowe

Skoroszyty

Skoroszyty cieszą się sporym zainteresowaniem nie tylko w biurach, tak samo jak segregatory. Cieszą się one popularnością także w domach prywatnych. Posiadając oryginalny skoroszyty z wyższej półki będzie można wygodnie uporządkować dokumenty, dobrze je zorganizować. Skoroszyty występują w opcjach, gdzie przód i tył mają charakter nieprzeźroczysty. Podczas zakupu patrzymy na rozmiar. Skoroszyt A4 albo A5 to w tych formatach najczęściej są one proponowane.

Teczka skoroszytowa ZERO MAX plus A4

Zaskakująco funkcjonalna teczka, która otrzymuje plastikowe wąsy. Pojemność zadowoli praktycznie każdego, ponieważ mamy tam aż 800 arkuszy papieru. Regulacja szerokości grzbietu w stosunku do zawartości. Perforacje na okładce pozwalają związać teczkę. Produkt ma charakter ekologiczny, wykonany z materiałów, które pochodzą z recyklingu. Odpowiednia także do przechowywania dokumentów w koszulkach.

Skoroszyt z klipsem LEITZ STYLE Color Clip

To elegancko skoroszyt z tworzywa sztucznego wysokiej jakości, wyjątkowo mocny mechanizm zaciskowy z patentem. Mieści 40 kartek standardowej gramatury, rozkłada się na płasko. Bardzo praktyczny i wygodny, sprawdzi się w zakresie porządkowania dokumentów. Bardzo wygodny ze względu na specjalnie wymyślony mechanizm zatrzaskowy. Bardzo dobrze sprawdzi się między innymi w biurze, ale będzie także dobrym wyborem do domu, gdzie również będzie można z praktycznej formy takiego skoroszytu korzystać.

Skoroszyt zwykły z listwą A4 pełny

Wykonany jest z biało – szarek makulaturowej tektury bezkwasowej. W środku posiada 3 klapki, które odpowiadają za zabezpieczenie dokumentów. Znajduje się w środku metalowy wąs. Gramatura na poziomi 250.

Dokumenty firmowe

Skoroszyt oczkowy pełny A4 250g

Wykonany jest z makulaturowej biało – szarek tektury bezkwasowej., w środku posiada 3 klapki, które odpowiadają za zabezpieczenie dokumentów. W środku znajduje się także metalowy wąs. Metalowe oczka do wpinania do segregatora. Gramatura jest na poziomie 250g. Można mieć także nadruk, który będzie odpowiadał za opisanie zawartości.

Skoroszyt zaciskowy formatu A4 z kolekcji Swingclip Trend

Wykonany jest z folii polipropylenowej, umieszczony na bocznej krawędzi transparentny zacisk obrotowy z tworzywa sztucznego w epileptycznym kształcie. Przednia i tylna okładka jest półprzeźroczysta kolorowa. Mieścić będzie do 30 kartek. Zaletą zacisku będzie to, że nie ma konieczności dziurkowania dokumentów. Skoroszyt będzie doskonałym narzędziem pomocniczym do prezentacji, materiałów szkoleniowych opinii, ale również do porządkowania a także przechowywania ofert i innych dokumentów.

Skoroszyt zaciskowy formatu A4 z kolekcji Duraswing Varicolor

Wykonany jest z nieprzezroczystej folii polipropylenowej. Umieszczony na bocznej krawędzi kolorowy zacisk z tworzywa sztucznego pozwala na umieszczenie dokumentów. Zacisk ma taką zaletę, że nie będzie konieczności dziurkowania dokumentów. Mieści do 30 kartek, przednia i tylna okładka jest szara. Skoroszyt będzie bardzo dobrą opcją, gdy chce się gromadzić prezentacje, materiały szkoleniowe, opinie, a także dla porządkowania oraz przechowywania różnorakich ofert, raportów a także innych dokumentów. 

Share :

Może Cię zainteresować

Skoroszyty - niezbędne w biurze

Skoroszyty to kolejne artykuły biurowe, które mogą ułatwić utrzymanie należytego porządku w dokumentach...