• 27 maja 2022

Skoroszyty - popularne modele

Producenci skoroszytów

Skoroszyt zaciskowy o pojemności do 30 kartek Swingclip

Wykonany jest z elastycznego polipropylenu, na bocznej krawędzi znajduje się zacisk obrotowy z tworzywa sztucznego o eliptycznym kształcie w szarym kolorze. Przednia i tylna okładka jest półprzeźroczysta, mieści się tam 30 kartek. Zaletą zacisku będzie to, że nie ma tam konieczności dziurkowania dokumentów. Skoroszyt jest doskonałym narzędziem pomocniczym, gdy prezentuje się swoje produkty, materiały szkoleniowe, opinie. Sprawdzi się przy porządkowaniu ofert, raportów a także innych dokumentów.

Skoroszyt kartonowy Leitz WOW

Wykonany jest z kartonu, który pokryty jest laminatem PP. Folia PP będzie chronić przed blaknięciem kolorów i nadaje im połysk. Mechanizm skoroszytowy pozwala na wpięcie dziurkowanych dokumentów. W sumie mieści się tam do 250 kartek A4 w standardowej gramaturze. Sprzedawany jest w kolorze niebieskim.

Skoroszyt prezentacyjny Duraplus de Luxe

To wysokiej jakości produkt prezentacyjny w formacie A4. Szerokość dopasowana jest do przechowywania dokumentów a także do dokumentów w koszulkach. Przednia okładka transparentna służy jako kieszeń formatu A4. Tylna okładka kolorowa z transparentną wewnętrzną kieszonką. Mechanizm skorszytowy jest niewidoczny, ponieważ mamy ozdobny grzbiet. Skoroszyt można wpiąć do segregatora z pomocą zaczepów, które posiada. Istnieje możliwość umieszczenia szyny do zawieszenia. Skoroszyt to pomocnicze narzędzie dla prezentacji materiałów szkoleniowych, ofert czy opinii.

Artykuły biurowe na dokumenty

Skoroszyt zawieszany Leitz Alpha

Skoroszyt w formacie A4, przygotowany z kartonu, który pochodzi z recyklingu typu Natron w gramaturze 250g. Charakteryzuje się mocną listą z zawieszkami, wytrzymałą. Duży, sztywny identyfikator, który pozwala na umieszczenie opisu. Otwór na palec pozwoli na wygodne korzystanie ze skoroszytu. Intensywne kolory pozwalają na lepsze organizowanie dokumentów w oparciu o kolory jakie są im przyporządkowane.

Skoroszyt niestandardowy A4 Durable

Wykonany jest z twardej folii, szerokość dopasowana do przechowywania dokumentów a także dokumentów w koszulkach. Przednia okładka transparentna. Na kolorowej tylnej okładce znajduje się transparentna wewnętrzna kieszeń do przechowywania niedziurkowanych dokumentów. Posiada obwodowe, trzyczęściowe okno do opisania. Mechanizm pokryty jest tworzywem, dzięki czemu będzie chronić przed rozdarciem. Jest możliwość umieszczenia szyny do zawieszenia. Doskonałe narzędzie pomocnicze dla prezentacji, materiałów szkoleniowych, ofert, opinii.

Skoroszyt standardowy A4

Wykonany z polipropylenu z wygodnym wycięciem. Szerokość jest dostosowana do przechowywania dokumentów. Przednia okładka transparentna, tylna kolorowa. Skoroszyt wyposażony w pasek opisowy. Istnieje także możliwość umieszczenia listwy pokrywającej. Jest to doskonałe narzędzie pomocnicze dla prezentacji, materiałów szkoleniowych, ofert, opinii. To wygodna opcja, dzięki której łatwo będzie można organizować porządek w dokumentach.  Warto więc po taki skoroszyt sięgnąć organizując pracę biura.

Share :

Może Cię zainteresować

Przegląd skoroszytów

Skoroszyty plastikowe cieszą się szczególnie dużą popularnością wśród kupujących, nie dziwi więc to, że...

Skoroszyty z tektury

Skoroszyty tekturowe są jednym z rodzajów skoroszytów biurowych. Zaletą będzie to, że przy małej masie mają...